AUTOMYJNIA - Paliwa

Idź do spisu treści

Menu główne:AUTOMYJNIA

Niewątpliwą zaletą mycia automatycznego jest bardzo krótki czas mycia samochodu. To świetny wybór dla kierowców, którzy chcą czysty samochód, jednak zależy im na oszczędności czasu.
Wystarczy poświęcić kilka minut, aby przywrócić blask elementom samochodu dostępnym z zewnątrz. To świetne rozwiązanie na doraźne umycie samochodu po trasie w deszczowy dzień lub usunięcie owadów na karoserii i szybach po dłuższej trasie.
Myjnia automatyczna jest nowoczesna, korzysta z jakościowych środków chemicznych. Dostępne są różne programy, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klienta.
Nasza myjnia korzysta ze szczotek tekstylnych, które minimalizują ryzyko zarysowania lakieru. Każdy samochód jest spłukany wodą pod ciśnieniem z pierwszego brudu tak, aby zminimalizować do zera ryzyko porysowania lakieru.

Godziny otwarcia:                                                                                                                               CENNIK
Pn. - Pt. 9.00 - 18.00, Soboty od 8.00                                                                             DOSTĘPNY TUTAJ

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego